Virtuves iekārtas un mēbeles pēc individuāla pasūtījuma

   
   
   

  Labiekārtojot virtuvi, katrs vēlas panākt, lai tā ir maksimāli komfortabla, ergonomiska un dizainiski pievilcīga. Katrai saimniecei virtuve ir vieta, kur realizēt savas kulinārās fantāzijas.

  Jāatzīst,ka virtuves iekārtas izgatavošana nav no tiem vienkāršākajiem mēbeļu veidiem. Projektēšanai, ražošanai un montāžai nepieciešams rūpīgums un precizitāte.

  Bet kā lai atrod īsto uzņēmumu, kurš piedāvā virtuves mēbeles pēc pasūtījuma? Mūsdienās nopelnīt cilvēku uzticību paliek aizvien grūtāk, jo gandrīz katram ir bijusi negatīva pieredze, izmantojot kādas firmas sniegtos pakalpojumus.

  Virtuves pēc pasūtījuma Latvijā šobrīd piedāvā vairāki desmiti uzņēmumu. TOP- virtuves mērķis ir izcelt labākos ražotājus, ņemot vērā klientu atsauksmes.

  Virtuves mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma nav lēts prieks, tāpēc kļūdaini izvēloties ražotāju, kas nenodrošinās augstu kvalitāti, var maksāt dārgi.

   
   
   
   

  3 lietas par kurām cilvēks nepadomā, izvēloties lētas virtuves iekārtas


  Protams, ka lielākā daļai, vienmēr pirmajā vietā ir izmaksas. Taču, vajadzētu apzināties to, ka virtuves iekārta mums kalpos vairāk kā 15 gadus. Izvēloties lētas virtuves iekārtas var sanākt pārmaksāt. Parasti šādās virtuves iekārtas ir izmantota ne tikai nekvalitatīva furnitūra, bet arī materiāli.

   
   
   
   

  Kāpēc ir svarīga materiāla kvalitāte | Virtuves iekārtas izgatavošana


  Pirmkārt, ir jānovērtē ar kādiem materiāliem strādā konkrētāis ražotājs. Lamināts, kā jau visiem zināms, nav no tiem ūdens noturīgākajiem materiāliem. Bet, ja izvēlēsieties uzņēmumu, kurš strādā ar EGGER, atšķirība būs ievērojama.

  EGGER ir ne tikai noturīgs pret ūdeni, bet tas arī piedāvā plašas dizaina iespējas. Laminātu krāsu un tekstūru klāsts ir patiešām liels. 2018.gada EGGER kolekcijā ir parādījušies 3D lamināta materiāli, kuriem ir ļoti izteikta koka tekstūra. Tas ir lieliski piemērots tiem, kam patīk koks, bet kuri nevēlas pārmaksāt par finierētām vai masīvkoka fasādēm.

  Virtuves izgatavošana ir sarežģīts process un ir būtiski, lai materiāli tiek apstrādāti pareizi. Tāpēc, pirms izvēlaties ražotāju, izpētiet uzņēmuma atsauksmes ne tikai mājaslapā vai Facebook uzņēmuma lapā, bet arī Google.

   
   
   
   

  Furnitūra – virtuves sirds | Virtuves mēbeļu izgatavošana


  Furnitūra ir tā, kas nodrošinās virtuves iekārtas ergonomiju un padarīs ērtāku ēdiena gatavošanas procesu.

  Izvēloties lētas virtuves iekārtas ir jārēķinas ar to, ka furnitūra noteikti būs nekvalitatīva. Parasti šādas virtuves iekārtās ir iebūvētas zemas kvalitātes atvikltņu vadotnes un enģes, kuras jau pēc gada lietošanas, liks par to manīt.

  Viena no negatīvākajām pusēm, par kurām klients nav informēts, lēta furnitūrai ir ne tikai mazs kalpošanas mūžs, bet tā nenodrošina iespējas pieregulēt virtuves atvilktnes un fasādes.

  Montāžas procesā ir būtiski, lai visu ir iespējams pieregulēt, lai spraugas starp fasādēm un atvilktnēm būtu vienādas. Parasti, zemakas kvalitātes furnitūru vai nu vispār nav iespējas pieregulēt, vai ir tikai viens regulēšanas virziens.

  Ja salīdzināsim Blum vai Hettich enģes un atvilktnes, tad tām ir ne tikai lielāks atvēršanas/aizvēršanās reižu skaits, bet arī 3D regulācija, kas atļauj katru detaļu pieregulēt līdz milimetra desmitdaļai.

  Tāpēc, izvēloties virtuves iekārtu ražotāju, noskaidrojiet kāda furnitūra tiks iebūvēta Jūsu virtuvē.

   
   
   
   

  Ražošanas kvalitāte | Virtuves pēc pasūtījuma


  Ražošanas kvalitāte noteikti ir svarīgākais izvēloties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. To nodroši ne tikai augsti kvalificēti meistari, bet arī iekārtas un darba galdi.

  Mūsdienās ir pieejamas vairākas iekārtas, ka ne tikai atvieglo ražošanas procesu, bet arī palielina produkta kvalitāti.

  Piemēram, maliņu līmēšana korpusu un fasādes detaļām. Kvalitāte šeit var atšķirties ļoti krasi. Nelielas galdniecības parasti izmanto vienkāršas maliņu līmēšanas iekārtas, kuras nevar nodrošināt kvalitāti un ilgmūžību. Attiecīgi vidējām un lielām galdniecībām jau ir krietni nopietnākas iekārtas, kas spēj maliņu pielīmēt kvalitatīvāk, vienlaicīgi nofrēzējot malu un nodrošinot to, ka tā mitruma ietekmē neatlīmēsies pēc pāris gadiem.

  Daudziem noteikti patīk virtuves mēbeles ar krāsotām fasādēm. Ir svarīgi, lai galdniecībām būtu atsevišķas krāsošanas kameras ar specializētu nosūcēju, kas nodrošina nokrāsotās detaļas kvalitāti.

   
   
   
   

  Kāds tad ir kopsavilkums?


  Uzskaitīsim pēc kādiem kritērijiem jāizvērtē virtuves iekārtu ražotāji:

  Klientu atsauksmēm ne tikai mājaslapā, bet arī citos resursos,

  No kādiem materiāliem tiek ražota virtuves mēbeles,

  Kāda furnitūra tiek izmantota ( vēlams Blum, Hettich, Hafele ),

  Ja ir iespējams, konsultācijas laikā noskaidrot, kādas iekārtas un darba galdi tiek izmantoti ražošanā ( tas noteikti ir svarīgs kvalitātes noteicējs ),

  Un noteikti vajadzētu pievērst uzmanību virtuves mēbeles ražotāja „portfolio” ( vai Jūs uzrunā ražotāja izstrādātie projekti un cik rūpīgi izstrādāti tie izskatas ).